Menu

Upozornění pro uživatele stránek

Nacházíte se na webové stránce, jejichž správcem je Hana M. Kuchyňková.

 

Všechny poznatky o výrobcích a postupech, které jsou zveřejněny na portále MůjŽivotSAloe.cz, jsou pouze odrazem osobního mínění a odrazem osobních zkušeností správce a zkušeností jiných uživatelů. Informace zde uvedené jsou sepsány a prověřeny dle nejlepšího vědomí a svědomí správce.

 

V žádném případě však žádné zde uveřejněné texty nenabízí náhradu za diagnózu a léčbu lékařem. Popisované výrobky a postupy nejsou léky a v žádném případě léky nenahrazují. Správce stránek výslovně doporučuje poradit se s lékařem před, během i po eventuálních terapiích vyplývajících z informací na těchto stránkách.

 

Texty uvedené na této stránce nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám onemocnění. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem.

 

Veškeré údaje na těchto stránkách jsou uvedeny bez záruky a odpovědnosti správce. Jakékoliv ručení za škody všeho druhu, které by mohly vzniknout na základě informací získaných z tohoto webu, jsou vyloučeny.

 

MůjŽivotSAloe.cz

 

Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 1.1.2017 / 1.1.2017